thodex

cio
Bana göre bir Tosun oyunu oynayıp kaçtılar. Herkese geçmiş olsun. Bakım çalışmaları falan diyorlar. Ama ben inanmıyorum. Zaman kazanmak için bakımdayız diyorlar. Daha ulusal borsalarda yatırımınızı yapın. Türk borsalarına girmeyin. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?
cio
Thodex'in ofisinde polis ekipleri arama yapmaya başladı.

Büyük geçmiş olsun arkadaşlar. Kimse kimseye bedava bir şey vermez. Zamanında 150 dogecoin bedava veriyordu.girmeyin dedim. Uyardım arkadaşlarımı ama beni dinlemediler. 2 arkadaşım şuanda 27 bin lira kaptırdılar. Toplamda 2 milyardan fazla vurgun olduğu düşünülüyor.
bekirhan
Turkiyede en fazla kullanilan kripto para borsasindan olan thodex bu thodex dunya capinda insanlara kripto para imkani sunuyor ve dogecoin ustun bi musteri memnuniyetin sahiptir ve cok kisi kullanmaktadir iste thodex onlara bu imkani sunuyor.
tatlimandalina
Tam bir muamma kaçtı mı vakitmi kazanıyor bilemiyoruz. Thodex in kurucusu fatih Faruk Özer intihar etseydi durumun daha kotu olacağını bir yere kaçmadan bu durumu açığa kavuşturacağını belirtmiş. Yani bilemiyorum ama bu iş biraz sakat gibi arkadaşlar. Bu borsa olayı ile büyük paralar kaybedenler var yazık olmuş.
oyseon
Millet evini arabasını satıp yatırdı buraya. Belkide son değer kaybından sonra böyle oldu. Tüm alt coinlerde yüzde 20 gibi düşüşler vardı neredeyse. Bilemiyorum da kar yapan bir botsa değil miydi satış komisyonlarından nasıl bu hale geldiler aklım almıyor. Teknik bir sorun mu yoksa yılın vurgunu mu bilinmez ama kripto paralara olan güven ciddi anlamda sarsıldı.
eski defterler
31 milyon lira.

Soylu, "(Thodex) Şu anda maliyetinin ne kadar olduğunu bilmemekle birlikte burada bir olayla karşı karşıyayız. Günler geçtikçe bunun etkilerinin ne olduğunu hep beraber göreceğiz. Tabii bu olay duyulur duyulmaz gerekli hukuki tedbirler ve ihtiyati tedbirler alındı. Şahsın Türkiye bankalarındaki 31 milyon lirasına da el konuldu" dedi.
suleyman
Thodex uygulamasının kurucusunun tosuncuk gibi dolandırıp kaçtığına inanıyorum.Türk borsaları biraz güvensiz olabilir ama hepsinin olduğunu sanmıyorum mesela ben Bitexen kullanıyorum umarım o uygulama da aynı şekilde insanların parasını alıp kaçmaz.En güvenilir uygulama bence Binance bitexeni zaten arkadaş önermişti bana.Thodex gibi uygulamalara kayır olup para yatırmadan önce sahibiymiş projesiymiş dikkatli inceleyip kayıt olmak daha risksiz olduğu kanaatindeyim.
eski defterler
Türkiye'ye dönecekti...

Arnavutluk Emniyet Genel Müdürü, Thodex kurucu Fatih Özer'in yeri tespit edilerek kaldığı otele operasyon yapıldığını ancak otelden kaçtığı belirtti.
mavidis
28 kişi gözaltındaydı onlarıda yurtdışına çıkma yasağı ile serbest bırakmışlar. Malı alan üsküdar'ı geçti kalan safları da serbest bırakmışlar bir suçları olmadığı onlarda mağdur olduklarından sanırım. Adam o para ile komple ülke satın alır kendine, yüz nakli bile yaptırır. Çok deli para ya iki milyar dolar...
kelekci
Gerçekten bu habere çok şaşırdım hiç beklemiyordum yakalancağını 2 milyar $'dan bahsediyoruz bu parayla insan yüzünü bile değiştirir kimliğin de değiştirir hatta kendine bir ada alır orada hayatını yaşar. Hiç sanmıyorum la Casa de papel gibi adaya baskın yapılacağını. Hoş gerçi yeri belli olduktan sonra gayriresmi operasyonda yaparlar. Ben olsam diye düşünüyorum, yüz nakli ile başlardım akabinde kendime bir ada aldırdım içime bir ordu koyardım o para zaten yeterdi. Tabi yemedikten sonra bir adada hapis hayatı yaşadıktan sonra 2 milyar $'ın olmasında bir manası yok.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun