türk gemisi kaçırıldı

tatlimandalina
Nijerya açıklarında bir Türk gemisine korsanlar saldırmış. Malesef ki bir Azerbaycan vatandaşı hayatını kaybetmiş arkadaşlar. Çok üzücü ama 15 kişide rehin alınmış. Geminin 4.kaptani gemiyi güvenli bir limana yanaştırmış. Denizcilikte zor ya valla hem ayrı kal ailenden yurdundan hem bunlarla karşılaş.
yakuko
Allah yardımcıları olsun zor valla. Herkes sosyal medyada ordu müdahale etsin diyor ama kim bilir hangi ülkenin hangi sınırında saldırdılar gemiye. Can güvenliği tehlikede insanların orada gemi cebelitarık tarafına getiriliyormuş galiba. Muhtemelen gemi firmasından fidye isterler korsanlar.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol