'türkiye artık ortağımız değil'

eski defterler
Macron, “Türkiye bölgede artık bir ortak değil, sorunumuz Türk halkı ile değil Erdoğan hükümetiyle” dedi. Macron'un sözlerine AKP Sözcüsü Ömer Çelik yanıt verdi.
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Yunanistan ve Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nin de olduğu Güney Avrupa Ülkeleri Birliği Forumu'na üye ülkelerin devlet başkanlarıyla Korsika Adası'nda bugün bir araya geldi.
blockman
Kendilerini hala sömürge krallığı zannediyorlar. Tüm dünya kendilerine ait sanki. Öyle bir dünya yok eski Türkiye yok karşılarında vur ensesine al ekmeğini dönemi geçti. Herkes haddini bilecek türkiye karşısında bundan sonra.

neden hala bekliyorsunuz?


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-mail: sozluk@eskidefterler.com

üye olun