türkiye varyantı

nobita
Türkiye varyantı diye yakında yurtta ve dünyada yeni kovid türleri çıkabilir arkadaşlar. Felaket tellalı demeyin de yani görünen köy kılavuz istemez şuan tüm türkiye bayram ziyareti, tatiller, mekanlarda iç içe olmak suretiyle bütünleşmiş vaziyette. Şehirler arası ziyaretler sayesinde yeni varyantlar türeyecek diye korku var içinde. Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?
vito scaletta
(yazar: blue raven) istikrarın aynı partinin başta kalması olduğunu sanan bir anlayış var başımızda, sence iplerler mi halkın ne istediğini? Yaz sonunda turizmde ortalamaya göre azıcık düşüş olursa 9 ay kapanma hayırlı olsın.

Açıkçası aşı politikası düzgün devam ettirilebilse vaka sayılarının zaten hiçbir önemi kalmaz. Ölüm oranı ve ağır atlatan sayısı az olduktan sonra vaka sayıları problem teşkil etmez ama işte ne desek boş...

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun