türkiye'nin gine ile berabere kalması

helldorado
Çokta iyi oldu dediğim futbol maç sonucu dur. Euro 2020 Avrupa Şampiyonası turnuvasından önce Şapkamızı önümüze koyup düşünmemiz gerektiğini bize hatırlatan çok da havalanmamamız gerektiğini hatırlatan bir maçtır. Turnuva milli takım için çok önemli, milli takım hiç olmadığı kadar belki de iyi bir kadroya sahip, biraz ciddiyet ile çok iyi yerlere gelinebilir bu turnuvada. Benim tek korkum bugüne kadar favori olmadan bir şeyler başardık, bu turnuvada şampiyonluk olmasa da favorilerden biriyiz Güzel dereceler almamız bekleniyor umarım bu sonuçtan sonra biraz aklımızı başımıza devşiririz.
sinerji
Çok enteresan geyikler dönüyor sosyal medyada ginemi berabere kalındı gibisinden. Sonuçta bu takım Avrupa Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı ve hatta açılış maçını oynayacak yanlış bilmiyorsam. Hazırlık maçları iyidir bu tarz travmalar öncesinde takımlar hakkında bilgi verir ve kendilerine çeki düzen verme fırsatı verir. Takım turnuvaya katılmaya hak kazanmış çok büyük bir başarıdır bence insafsızca eleştirmemek gerekir.
bozkurtt
Euro 2020 avrupa sampiyonasi öncesinde Güzel bir hazırlik maçı oldu eksiklerimizi görduk senol güneş hocamız euro 2020 avrupa sampiyonasi başlayana kadar o eksiklere de bir cözüm bulacaktır insallah avrupa sampiyonasina iyi bir başlangıc yapip gidebildigimiz yere kadar gidicez allah yardımcımız olsun

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun