türklerin en iyi bilgisayar oyunu

mepola
Mounth and blade warband isimli oyundur. Dünya çapında büyük kitle tarafından oynanmaktadır. Devamı olan bannerlord oyunu da takribi 8 yılın üzerine çıkmış büyük ilgi görmüştür. Kısaca bildiğimiz counter strike oyununun kılıç kalkanlı versiyonu diyebiliriz. Hikaye modunda çok fazla özelleştirme ve hikayenin akışında özgür bırakıyor olması başarısında büyük pay sahibidir. Online olarak da oynanabilmektedir.
mavidis
Çok kral oyundur, ata binmek ve kılıç çekip hücüma çıkmak inanılmaz zevklidir. Birde arkadan dombra müziği açacaksın of of diyorum. Genelde türk devletlerine benzeyen khergit ülkesini seçiyorum atlı okçular özellikle piyadelere taarruz edip ok salıp geri çekiliyor sonra tekrar saldırıyor çok gerçekçi yapmışlar. Ortaçağ savaşlarının olduğu ilk model tüfeklerin yer aldığı napolyon tarzı modları da ayrı güzel.

neden halen bekliyorsunuz?


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun