ünlü oyunun bir bölümü türkiye'de geçiyor

blockman

Call of Duty: Black Ops Cold War isimli yeni oyunun bir bölümünün Türkiye'de geçeceği açıklanmıştı ve ilk fragmanda Trabzon havalimanında geçen bir görev görülüyor. Dünya çapında bir oyunun ülkemize yer vermesine ben hem şaşırdım hemde çok sevindim. Umarım yerli geliştiricileri de gaza getirir bu oyun sahneleri :)
oteero
Vay be Türk geliştiriciler tarafından yapılan warband oyun serisi bile ülkemizde geçmiyordu. Hoş oyun fantazi bir diyarda ve eski tarihte geçiyor kendi dünyasında. Tabiki türkiye olmaması normal düşününce. Ama dünya çapında bilinen bir oyunda ülkemizden bir şehir olması çok iyi.
aleynaxc
Ülkemiz oyun sektöründe çok başarılı yapımcılara sahip ama ne yazıkki yeterli imkan olmadığından bunlar yarıda kalıyor yada tamamen sonlandırılıyor 12 şubatta çıkması beklenen erzurum adlı oyun şuanda yoğun ilgi gördü her nede olsa kendi yöremizi tanıtıyor

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun