uzay heparı

incio
Uzay Hepari genç yaşta dünyadan göçüp giden değerlerimizden. Onu aslında daha çok Sezen Aksu ile birlikte anıyorum. Özellikle şarkılarda. Sezen Aksu onun ölümünden sonra yas adlı şarkısını yazmış. Hani 'yarıda kaldı şarkılar aman..'diye başlayan. Dinleyin tavsiye ederim. Hatta minik serçe ağlamaktan şarkıyı okuyamamış çoğu zaman.
tatlimandalina
Yahu nasıl unutulur Uzay Hepari. Zeynep Tunuslu ile evliydi hatta minik bebeği de koca genç delikanli oldu oda Uzay Hepari. Yüz cizgilerine kadar aynı babası. Vay be ne zalim bı zaman. Ben onu tanıyamadım yaşımdan dolayı fakat şarkıları ile tanır gibi oldum neredeyse. Ruhu şad olsun.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun