vaka tablosu

mrbapan
Sanki 2021 2020 yi aratmayacak gibi ne dersiniz? Aslında biraz da olsa umudum vardı. Herşeyin yolunda gidecekti salgın hızını kaybedecekti falan. Ama bugünkü tablo beni benden aldı resmen 30000 e yaklaştı vaka sayımız. Artık korkuyorum yani umudumu kaybediyorum.
basmander
Vaka sayısı artmaya devam ediyor.
Tabi test sayısı arttıkça vaka sayısı artıyor
Maalesef ki vefat eden vatandaşımızda artıyor.
Zor dönemden geçiyoruz.

Lütfen maskenizi takın
Sosyal mesafeye uyun. Hijyene dikkat edin.
ahsn
Test sayısıyla elbetteki doğru orantılıdır ama dikkat azaldı hijyen azaldı insanlar artık takmıyor bunaldılar dikkat edem biri olarak söylüyorum bende çok sıkıldım ama pes etmemek lazım o maskeler inmemeli bitsin artık bu pandemi :( #vaka
kasmander
Tedbirlere uyulmaması sonucu tablo her geçen gün ciddi bir şekilde artıyor.
Ağır hasta sayısında da ciddi bir artış var.
Vefat sayısı yürek yakıyor.
Böyle bir durumda artık elinizi vicdanınıza koyun ve Tedbirlere uyun.
Maske mesafe ve hijyen lütfen dikkat edin.
danisman
Daha birinci tipinden kurtulamamisken, milletlerin rehavete kapılması ve rahat rahat her ortama girebilmeleri çok daha büyük tehditleri beraberinde getirmeye devam ediyor. Şimdi de omicron diye bir varyantla karşı karşıya dünya. Bu şekli, daha hızlı bulaşıcı ve ölümcül yapılan araştırmalara göre. Lütfen; maske, mesafe ve temizliğimizde ısrarcı olmaya devam edelim. Çok siradanmis gibi gelebilir bu önlemler ama emin olun çok koruyucu ve hayat kurtarıcıdır.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun