vesikalık fotoğraf anahtarlık

gundem
Geçenlerde vesikalık çekildim yeni iş için. 12 tanesi 40 TL. Sürekli lazım oluyor zaten sırf iş yerine 6 tane gidecek. Bayadır da çekilmiyordum dedim normal herhalde fiyat. Yanında baktım bir büyük boy resim yani büyük dediğim de A4'ün çeyreği kadar. Bir tane de takvim var vesikalık resmim ile birlikte. Hadi bunlar bir işe yaramıyor ama hadı anladım diyelim bir baktım vesikalık resimden anahtarlık yapmışlar birde hepsi hediye. Yahu yazık günah çöpe gidecek ıvır zıvırlar. Yapma bari de 1-2 tl eksik al. Çer çöp bence nerede kullanacağım ki yani. Vesikalık olmasa hadi eyvallah güzel afili bir poz olsa hadi neyse... garip ya bazı fotoğrafçılar ve esnaflar.

hoş geldiniz, bilginizle eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol