whatsapp grupları

subham
Acayip bişey bu gruplar ya. Biri günaydın dese arkadan 10 kişi daha günaydın. Hasta olsun ard arda geçmiş olsun. Sonra dönen geyikler espriler çocuklu ailelerin çocuklarının resimlerini paylaşması. Gruptan ayrılmanın çok ciks kabul edilmesi. Değişik yani bu gruplar.
blue raven
belli bir amaç için toplanmış grupta haberleşmenin çabuk ve kolay olması açısından iyi oluyor ancak ciddi bir çalışma grubunda isen ve orada da geyik dönmeye başladıysa ikide bir telefonun ses çıkartması çok sinir bozucu oluyor.
omeraydo4747
whatsapp gruplarını hiç anlamış değilim bir grupta yaklaşık 20 30 kişi var birisi konuştuğu zaman herkes konuşur.bu yüzden sohbetin başı kaçmış oluyor.o yüzden hiç whatsapp gruplarına katılmayın. Gerekirse ozelden konusun böylelikle hic bkr sohbetin basi kacmis olmaz.
kayareis
Whatsapp grupları gerçekten efsane birşey ya böyle ardı arkası kesilmeyen muhabbetler geyikler. Bazen gruplar birbirine girip yanlış mesaj atmalar .Yanlışlıkla kız arkadaşına yazacakken erkeklerle olan gruba atıp alaya alınmalar falan en güzel aktivite bee

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun