whatsapp silenler

gundem
Whatsapp uygulamasını sadece ülkemizde iki milyon kişi silmiş. Çok muazzam bir sayı bence. Silenler kimler ben silmedim; eşim dostum da silmemiş. Tamam telegram, bip, signal yükledi çoğu kişi bende telegram yükledim ama duruyor Whatsapp. Aslında silmek lazım tepki için helal olsun silen arkadaşlara. Kimler Whatsapp sildi?
burakbaba123
#whatsapp silenler bence whatsap kapanana kadar silmeyin ben silmedim ve şu ana kadar sorunsuz bir şekilde kullaniyorum çok memnunum eğer kapanirsada başka bir uygulamaya geçeriz sıkıntı olmaz yani
blue raven
whatsapp tek başına silmek pek birşey ifade etmiyor zaten onunla birlikte facebook instagram da silmen gerekiyor ve hatta reklam ve takip edilmekten hoşlanmıyorsan google ürünlerinin hiç birini kullanmaman gerekiyor. bence en iyisi telefonun aplikasyon ayarlarından kullandığın programların izinlerine bakman ve istemediklerini kapatman.
cordelia
bana göre saçma bir olay bu whatsapp silmek falan. kullandığımız tüm uygulamalar, siteler reklamları kişiselleştirmek gibi şeylerden ötürü verilerimizi işliyor zaten. ayrıca mesajlarımız da uçtan uca şifreleme sistemiyle korunduğu için whatsapp başta olmak üzere kimse erişim sağlayamaz mesajlarımıza. ki whatsapp çalışanları da günde altmış milyar mesaj gönderilen bir mecrada oturup kim kiminle ne yapıyor diye tüm gün vakit ayıracak değil ya.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun