yabancı dizi önerisi

blue raven
son dönemde fırsat buldukça akşamları çay çekirdek dizi üçlemesi yapıyorum. son seyrettiğim manifest adlı biraz lost'u andıran gizem dizisi oldu. izlemeyenlere tavsiye ederim.
yazarlardan da yeni dizi tavsiyesi beklerim.
kelekci
Knightfall adlı diziye başladım ve ikinci sezona geçtim bende. Ortaçağ fransasında geçiyor. Haçlı şövalyeleri, kutsal kase arayışı ve iktidar savaşlarına meraklıysanız güzel bir dizi. Imdb puanı çok yüksek değil ama the last kingdom sonrası teselli oldu bana. İzlemediyseniz önce the last kingdom dizisini öneririm. İngiliz viking savaşları var ve imdb puanı 8 üstü bir dizi.
blue raven
imdb puanlarına çok takılmıyorum sonuçta keyif benim. the last kingdom çok beğenmiştim. ondan önce de vikings seyretmiştim tavsiyeniz knightfall bakacağım

hoş geldiniz, bilgiler eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

yazar olun