yasak elma

ankit
Yasak elma dizisindeki Yıldız karakteri aşırı sevimli. Kesik kesik konuşmaları kahkahaları ile diziye renk katıyor. Ben aslında sevmiyorum diziyi ama o kıza çok guldugumden izliyorum. Sosyeteyide acayip tiye alıyor.
harry
incile göre adem ve havva bilgelik ağacının elmasını yemişlerdir. bu elmayı yiyince kendilerinin çıplak olduklarının farkına varmış ve yapraklarla örtünmüşlerdir. havvaya doğum sancısı ve buna rağmen erkeğini arzulaması, erkeğin onun efendisi olması; ademe de yaşamak için çalışmak zorunda olma cezası verilmiştir. #yasak elma
baver
Yasak Elma Yorumyasak elma dizisinin çok eğlenceli bir dizi olduğunu ve seyrederken hiç sıkılmadığımızı aksine çok komik olduğunu düşünüyoruz.konular basit ama oyunculuklar çok başarılı. berk oktay katıldıktan sonra dizi daha da eğlenceli oldu.zaten şevval şam,eda ece ve nesrin cavadzade 'nin oyunculuğu çok güzel. izleyiciler hep kötülerin kazandığı ve iyi insanların kaybettiği senaryoları içeren dizileri artık seyretmek istemiyor.
danisman
Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yasak Elma, dün yayınlanan bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. 127. bölümü ile ekrana gelen Yasak Elma dizisinde Yıldız ve Çağatay'ın boşanması diziye damga vurdu. Ayrıca Şeyma Subaşı'nın oynadığı sahne de dikkat çekti. Bir tek bu film sanırım benim dikkatimi çekmiyor.🙄. Entrika, olay örgüsü derken anlıyorum tamam ama sürekli bir ihanettir ve yaşanan ihanetlerin de sanki normal bir şeymiş gibi insanlara lense edilmesi hiç doğru da değil, etik de değildir. Konuyla ilgili zaten RTÜK kaç kez gerekli uyarı para cezası verdi.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun