yatırım yapmak

unfollow
parası olanların gerçekleştirebileceği eylem. genellikle dolar, altın ve kripto paralar üzerine yapılır. bir de insanın kendine ve geleceğe yatırım yapması vardır ki asıl önemli olan budur. evladını iyi yetiştirmek geleceğe yatırım yapmaktır. fidan dikmek, gerçekten hakkını veren sosyal projelere yardım yapmak, ihtiyacı olanlara destek olmak geri dönüşüm oranları en yüksek yatırımlardır. kendine yatırım yapmak isteyen insanın önce ne istediğini belirlemesi, başkası için değil kendisi için yaşamaya karar vermesi gerekir. bir hobiyle uğraşmak, yabancı dil öğrenmek, spor yapmak ve doğru beslenmek de kendine yatırım yapmaktır. bu yatırımların çok kazandıracağında şüphe yoktur. yaptığı yatırımdan kâr elde etmek isteyen yükseği hedeflemelidir. hayat borsadan daha risklidir ve insanların yarına yatırım yaparken daha dikkatli olmaları gerekir. sağlıklı alışkanlıklar edinmek, düzenli cilt bakımı uygulamak, kendine başarılı insanları örnek almak, basit mutlulukları ertelememek ve kendini hesaba çekmek bireysel yatırımın kurallarındandır.
oteero
Yatırım yapacaklar için benim düşüncem; en çok arsa değerlenir sonra döviz en son taşınmaz yani ev değerlenir. Tabi arsa alma işi için de evinizi arabanızı alacaksınız da ondan sonra ancak insan arsaya girebiliyor. Yada kendi evini dilecekse arsa alıyor.
emirhd
Yatırım yapmak insanlar genelde geleceğe yatırım yaparlar genellikle dolar, altın ve kripto paralar üzerine yapılır insanlar kendinede yatırım yapabilirler iyi yetiştirilmiş bir evlat, yapacağı şeyleri yarına ertelemeden hayatı olduğu gibi yaşamak başkaları istedi diye değil kendi isteği ile güzel işler yapmakta bir yatırımdır önemli olan insanın ne istediğini bilmesidir. Doğaya yatırım ise bir fidan dikmek çevreyi korumak bunlar yatırımın dışında sosyal sorumluluk olarak görülmeli nede olsa gidebileceğimiz başka bir dünya yok o yüzden doğayı korumalı ona yatırım yapmalıyız

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun