confessions

ankit

1. nesil okur yazar - müddet-i tahsiliye - okur yazar -

  1. toplam entry 74
  2. takipçi 0
  3. puan 3102

şarkılar bizi söyler

ankit
Tek kelime ile harika bir program. Evde bunalıma girdiğimiz bu günlerde içimizi açıyor bu program. Her hafta evde bir yılbaşı halı yasiyoruz. Hüsnü Şenlendirici, Sibel Can ve Hakan Altun hakikaten çok kaliteli yönetiyor bu programı. Konuklar da acayip bir canlılık katıyor.

covid-19

ankit
Covid 19 vakaları her geçen gün biraz daha can yakmaya devam ediyor. Son 24 saatte vaka sayısı 50 bine dayandı. Vefat sayısı ise malesef 200 lerde seyrediyor. Gerçekten çok üzücü bir tablo her akşam gördüğümüz.

kek cafe

ankit
Benim böyle bir hayalim var. Sizinde fikrinizi almak isterim. Minik şirin bir kafe. Mesela Kadıköy'de. Ara sokak olacak tabi sirinlik orda saklı. Sadece kek çeşitleri olacak. Buyuk kocaman fanuslarda. İnsanlar istediğini seçecek ve yiyecek. Yanına kahve yada çay. Ne dersiniz?

sma çocukları

ankit
Anneler babalar onları hep pamuklara sarmalamak istiyorlar olmuyor. İstediklerini yedirip içirmek istiyorlar olmuyor. Gezdirmek istiyorlar olmuyor.Ne büyük acı Allah'ım. Gözlerinin önünde eriyor el kadar bebekleri elleri kolları bağlı çaresiz izliyorlar. Yürek dayanmaz bu acıya.

engin öztürk

ankit
Engin Öztürk'ü ilk kez Fatmagül'ün suçu ne dizisi ile tanıdım şimdi ise doğduğun ev kaderindir ve 50 metrekare dizisinde izliyoruz. Aşırı sempatik bir insan. Tam bir karakter oyuncusu denebilir. 50 metrekare de serseri ama iyi bir insan doğduğun ev kaderindir dizisinde ise idealist bir avukat.

şoray uzun

ankit
Hatırlar mısınız eskiden Şoray Uzun Yolda diye bir program sunuyordu. Köy köy kasaba kasaba geziyor bizi Anadolu ile bulusturuyordu. Bu sevimli ve bir o kadarda yetenekli oyuncu bır süredir seksenler dizisinde yer alıyor ve harika bır oyunculuk sergiliyor.
0 /

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun