confessions

serkan21

1. nesil moderatör - tuğ-yazar - moderatör -

  1. toplam entry 57
  2. takipçi 1
  3. puan 2158

3 yaşında

serkan21
Bir çocuk yardımlarla doğuştan rahatsız olduğu için kalp ameliyatı oluyor. Aniden fenalaşıyor ve hayatını kaybediyor. Doktorlar ölümü şüpheli buluyor ve çocukta cinsel istismar olduğu saptanıyor. Annesi ve erkek arkadaşı tutuklanıyor. Vay ülkem vay, ne hale geliyor, getirtiliyor...

ebeveyn eğitimi şart

serkan21
Bursa'da, bir evde çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü. Yangın sırasında eve giren bir itfaiye eri, 11 yaşındaki E.B.'yi odada zincire bağlanmış halde buldu. Mahallelinin yardımı ile kurtarılan E.B. hastaneye kaldırıldı.

korona gündemi

serkan21
Bakan Koca : "Ağır hasta sayımız 1.573'e ulaştı. Hastalarda zatürre oranı (%6.6) düşmeye devam ediyor. Bugün tespit edilmiş yeni hasta sayımız 1.721. Sağlıkçılarımız son derece özverili. Tedbirlere uyarak sağlık çalışanlarımızın yanında olalım."
0 /

neden halen bekliyorsunuz?


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun