confessions

yakuko

1. nesil yazar - müddet-i tahsiliye - yazar -

  1. toplam entry 59
  2. takipçi 0
  3. puan 2040

zindan adası

yakuko
Leonardo di caprio'nun başarılı oyunculuğu ile kendini izlettiren film. Adadaki akıl hastalığı hastanesi'nde geçiyor. Bu hastanede daha çok ağır vakalar var. Neyse çok anlatmak lazım çünkü ben anlatanlardan hiç hoşlanmayan biriyim. Film şuan Netflix de yok. Ama izlenmesi gereken bir yapım. Tavsiye ediyorum izlenmesini.

bozuk boza

yakuko
Dün bimden boza aldık bozuk çıktı ya. Sulu mama gibi bişey. Tamam ucuza alıyoruz ama bozuk ürün satmanın anlamı ne? İcemedim tabi döktük çöpe. Kış günü iki kuruş zevkimiz vardı olmadı oda.

pasaklı eş

yakuko
Pasaklı olmak nasıl olur bilmem ama benim için kabus olduğu kesin. Suyun deterjanın bol olduğu bir devirde nasıl pis olunur anlamam. Eşler birbirine yardım ederek bu işi halletmeli. Erkek yada bayan farketmez kimseye yük bindirmemeli.

24 kasım

yakuko
Öğretmenlik her çağda en kutsal meslek. Her ne kadar öğretmenliğe ülkemizde cok değer verilmesede kutsaldır. Öğrencilerin ellerinde küçük bir çiçekle gelmesi öğretmen için dünyalara bedel olur. Öğretmenler için öğrencileri altın değerindedir.Bence her ülkenin baştacı öğretmenlerdir.
0 /

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol