yüzüklerin efendisi

dumanay
Kitaplarını da okudum filmlerini de izledim. Sanırım önce filmini izlediğimden filmleri daha çok beğenmiştim. Çok büyük bir prodüksiyon ve çekildiği ülkeye milyonlarca dolar turizm geliri sağladı. Film seti olacak araziyi ücretsiz vermişler ve tek şartları çekimler bitince hobnit evleri gibi yapıları orada bırakmalarıymış. Çok mantıklı bir hamle gerçekten iyi geri dönüş aldılar. Adamlar altın değil altın yumurtlayan tavuğa sahip oldu bu sayede.
acikelli
Yüzüklerin efendisi serisini bende okudum ama anlatım çok ağır gelmişti. Hobbit kitabını da okudum o daha akıcıydı. Artık yazar çocuk kitabı diye farklı mı davranmış yoksa çevirmen farkı mı var bilemiyorum. Ana dilde okumak lazım da işte o kadar pişemedik.

neden halen bekliyorsunuz?


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun