faydalı yemekler

yakuko
Bence kesinlikle içinde et olan her yemek faydalı. Bir yemeğe et kıyma giriyorsa kesinlikle vücuda dinçlik katar. Özellikle çocukluk döneminden itibaren çocuklara kemik suyu vermek gerekiyor bu onların kemikleri ve bağışıklığı için çok önemli.
nobita
Bence anne köftesi. Yanina birde ayran oldumu şahane. Ama şöyle birşeyde var Türkiye'de yemekler genel olarak aşırı başarılı. Mesela mantı. Biz ailecek çok severiz. Ya da bulgurlu yemekler. Dünya çapında düşünürsek eğer harika bir yemek yelpazemiz var. Ben bunun sebebinin topraklarımızdaki ürün çeşitliliği ve iklim yapımız olduğunu düşünmekteyim.

hoş geldiniz, bilgiler eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

yazar olun