fenerbahçe filistin t-shirtleri

incio


Fenerbahçe sahaya Filistin tişörtleri ile çıkmış gerçekten hoş bir hareket. Satışa sunulursa ve geliri Filistin aktarırsalar çok güzel olur ben şahsen almak isterim. Çok şiddetli şekilde hala Filistin'in vuruyor İsrail. Tüm İslam âlemine bayrama rezil ettiler. Allah filistin'deki kardeşlerimize yardım etsin. Bizlere de bu zulme son verme gücü versin.
bozkurtt

fenerbahçe sahaya filistin tişörtleri ile çıkmış gerçekten hoş bir hareket. satışa sunulursa ve geliri filistin aktarırsalar çok güzel olur ben şahsen almak isterim. çok şiddetli şekilde hala filistin'in vuruyor israil. tüm islam âlemine bayrama rezil ettiler. allah filistin'deki kardeşlerimize yardım etsin. bizlere de bu zulme son verme gücü versin. Fenerbahçe yönetimini de bu davranışından dolayı kutluyorum...
blue raven
• Türkiye'de çocuk işçi oranı 2017'de yüzde 20,3 iken 2018 yılında bu oran yüzde 21,1'e ulaşmıştı. Bu rakam sadece, 15-17 yaş arası çalışması kanunen “uygun” görülen çocukları kapsıyor.
• 15 yaş altında olan çocuk işçiler göz önünde bulundurulduğunda Türkiye'de var olan çocuk işçilerin sayısının 2 milyona ulaştığı tahmin ediliyor ve 2 milyonu aştığı düşünülen çocuk işçilerin yüzde 80'i kayıt dışı çalıştırılıyor.
• 2013 ile 2018'in ilk beş ayı arasında toplam 319 çocuk işçi iş cinayetlerinde can verdi. Bu çocuklardan 29'u mülteci-göçmen çocuklar. 2019 yılında ise, 29'u 14 yaş ve altı olmak üzere 67 çocuk iş cinayetlerine kurban gitti.
•Evlenme istatistiklerine göre; 16-17 yaş grubunda olan kız çocuklarının resmi evlenmelerinin toplam resmi evlenmeler içindeki oranı 2019 yılında yüzde 3,1 oldu.
• 2021 yılı itibariyle özellikle pandemi sırasında gelişen işsizlik ile yaklaşık 3 milyon çocuğun evine para girmiyor.
Bence herşeyden önce türkiye'de yaşayan çocuklar için bir tişört bastırıp kampanya yapılsın.
merak edenler için istatislik

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun