ne yiyoruz

blue raven
ne yediğimizi bilmek hakkımız olmalı. sırf para kazanmak için içeriği değiştirilmiş gıdalar hakkında yayınlara halkı endişeye sevketmek nedeniyle para cezası öngörülüyor. bundan sonra kimse haber yapmaz bizlerde artık pancar küspesi mi yeriz, çin tuzu mu yalarız, deve sidiği mi içeriz allah bilir...

Gıda haberleri sansürlenecek
helldorado
Valla ne yediğimizden emin değilim ama kesinlikle yarıyor. Eşim bir ay memleketteydi hep dışardan yedim 6-7 kilo almışım. Bir tartıldım 99.3 sanki kilo değil de radyo frekansı. Acilen kilo vermem ve oburluğu bırakmam lazım sanırım.
subham
Ne yiyoruz moda olan çiğköfteyi, lahmacunu,pideyi...Ama pahalı tabi. Cezbeden yanı yorulmamak. Hergünde yenmez abi paramı yeter. Onun yerine al bimden hazır pizzayı yanına da patates mis gibi hem ucuz hem bol.

hoş geldiniz, bilgiler eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

yazar olun