eski defterler açıldı

eski defterler
Eski Defterler Açıldı

Gündeme, geçmişe ve geleceğe dair her şeyin paylaşıldığı Eski Defterler açıldı. Yazarlara müjde! Özgür bir platformda yer almak istiyorum diyen yazarlar, tam da aradığı gibi bir platformda yer alabilir.

Web üzerinden yapılan görseler paylaşımları, metin içerikleri destekleniyor. Sizin paylaşım yapmak istediğiniz her konu hakkında açılan bir başlık ise Eski Defterler üzerinden fikrinizi söylemek için özgürsünüz. Hatta dilerseniz siz de başlık açabilir, aktif bir yazar olarak konuşulacak olan konuyu da siz belirleyebilirsiniz. Platformun açılmasından kısa bir süre içinde özgür ortam ve kaliteli paylaşımlar sayesinde çok sayıda yazar alınmıştır. Bu yazarlar arasında girmek istiyorum diyenlerden istenen ise ücretsiz bir şekilde üyelik işleminin tamamlanmasını sağlamak.

Sizi şaşırtacak bir hızda, siz de Eski Defterler yazarı olabilirsiniz.

Eski Defterler Güncel Paylaşımları

Siz de sitede günlük olaylar hakkında başlık açabilirsiniz. Kendi fikirlerinizin dışında pek çok kişinin de fikrini görmek için pek çok yorum okuyabilirsiniz. Size sunulan sistem üzerinden içerik paylaşmak son derece kolay. Dilerseniz metin içeriklerini aynı zamanda görseller ile de destekleyebilirsiniz. Web üzerinden yapılacak olan paylaşımların artık kısa süre içinde çok sayıda kişi tarafından ulaşılabilir olması, bu gibi platformların kısa sürede ön plana çıkmasını sağlıyor. Siz de siteye giriş yaparak avantajlı bir şekilde sitede aktif olarak yerinizi alabilirsiniz. Güncel paylaşımlar ile siz de fikir sahibi olacak, farklı bakış açılarından bakmak konusunda da profesyonel hareket edebileceksiniz.

Gündeme dair her şey…

Sağlık, ekonomi, magazin ve kişisel olarak her şey! Tamamen yazmak konusunda özgür olduğunuz bir platformda yer alacaksınız. Açmak istediğiniz başlıklar ile ilgili öncesinde araştırmanızı yapmanız yeterlidir. Dilerseniz farklı bir başlık açabilirsiniz. Bunun için arama motoru üzerinden açmak istediğiniz başlığın olup olmadığı konusunda kontrolünüzü de sağlayabilirsiniz. Bu sayede kısa süre içinde siz de farklı bir başlık ile sitede yer alma imkanı bulacaksınız. Giriş yaparak, siz de sözlük yazarı olabilirsiniz.

Eski Defterler Yazarları

Eski Defterler açıldı ve özgür bir platformda yazar olmak isteyen çok sayıda kişi hemen üyeliğini tamamladı. Çok sayıda yazar ile sitede paylaşımlar yapılıyor. Geçmişe dair merak ettikleriniz konusunda da anında fikrinizi sunmak üzere siz de başlık açabilirsiniz. Eski Defterler yazarları hem özgür hem de kurallar çerçevesinde, kaliteli paylaşımların oyuncusu. Tamamen kendi kalemleri olduğundan, özgün paylaşımlar ile sitenin de tercih edilir olmasını sağlıyorlar. Yazarların başarısı, siteye çok fazla yorum okumak için giren kişilerin olmasını sağlıyor. Sizin de yorumlarınız, fikirleriniz, açtığınız başlıklar çok sayıda kişi tarafından okunacak. Yazar olarak siz de yorumlarınızı site üzerinden kolayca yazabilirsiniz.

Özgün fikirler;

Her zaman özgün fikirler ile sitede yer allan yazarlar dikkat çekiyor. Konu başlığı seçimi konusunda dahi özgür olmak, çok sayıda yazarın arasından sıyrılmanız demek. Kendinizi göstermeniz, pek çok kişi tarafından yorumları okunan kişi olmanız özgür fikirleriniz ile olacak. Kurallar kapsamında siz de fikirlerinizi söyleyerek hem kalitenizi hem de platformun özgürlüğünü kanıtlamış olacaksınız.

Özgün biçim;

Sitede tamamen özgün biçimler yer alabilir. Eski Defterler yöneticileri, yazarları konusunda kurallar ile sınırlama yapmadan, genel anlamda kaliteli içerik üzerinden kontrolleri yapacak şekilde hareket ediyor. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda siz de özgün biçim üzerinden rahat bir şeklide paylaşımınızı yapabilirsiniz.

Kaliteli ve aktif yazarlar;

Kişilerin kurallar çerçevesinde hareket etmesi, özgürlüğün herkes için sağlanması demektir. Eski Defterler yazarları bunun farkında olduğundan, paylaşımlar konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmaz. Yazarların tamamen özgür şekilde hareket etmesini sağlar. Aktif olan yazarlar, çok sayıda paylaşımın olması, gündem konularının hemen başlık olarak yer almasını da sağlıyor. Bu sayede tüm yazarların da keyif alarak paylaşım yapacağı bir platform haline gelir.

Eski Defterler Başlıkları

Geçmişten günümüze, bugünden geleceğe… Yazmaya hazır mısınız? Örnekler başlıkları inceleyerek, siz de online sözlük hakkında hemen bilgi alabilirsiniz. Örnek başlıkları da inceleyerek platform hakkında objektif bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz yazarlar sekmesinden sitede yer alan yazarlar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Detaylı şekilde yapılan bilgilendirme ile site hakkında meraklarınızın tamamen azalması sağlanır. Merak ettiğiniz bu platformda siz de heyecanlı bir yazar olarak yerinizi alabilirsiniz.

''Eski Defterlere Yazın Herkes Doğru ile Yanlışı Bilsin''

Doğru olan hakkında fikir olan herkes, Eski Defterler'e davetli. Çünkü doğrunun ortaya çıkması için pek çok kişinin fikrini anlamak, her bakış açısı ile yorumlamak önemli. Açılan başlıkta siz de yanlış olduğunu düşündüğünüz her ne varsa söyleyebilirsiniz. Hem kendinizi ifade edebileceğiniz özgür bir ortam hem de gündem konuları ile sizlere doğru bildiğiniz yanlışlar hakkında fikir veriyor. Doğru bilinen yanlışlar hakkında fikri olan herkes, bu platform üzerinden doğruyu yanlışı bilmeyi hak ediyor. Ücretsiz üyelik işlemi ile yazar olma hakkınız da olacağından, siz de yanlış olduğunu düşündüğünüz; geçmiş, bugün ve gelecek hakkında fikrinizi sunabilirsiniz.

''Ermanistan Rusya'dan ümidi kesti''
Dünyayı ilgilendiren meseleler hakkında da fikriniz olabilir. Dünya'da neler oluyor sorusunun yanıtı için sizin de bir fikriniz olabilir. Bu durumda yapmanız gereken, direkt olarak yazar olarak yer alarak sizin de bu alanda enrtyinizi oluşturmak. Hızlı bir şekilde onay işlemleri gerçekleşen bir site olduğundan, sitede yerinizi almak çok da zor olmayacak.

''Günde 10 bin vaka var açıklaması''
Evet, gündeme olan konular Eski Defterler başlıkları ile konuşulmaya devam ediyor. Bakıldığında son dönemin en çok konuşulan konuları arasında Korona virüs vakaları var. Türkiye'nin vaka sayılarında her geçen gün artış olmasının yanı sıra, vaka sayılarının açıklanmasında yaşanan olaylar bu durumu gündemden düşürmüyor. Yapılan her gün 10.000 vaka açıklaması ile pek çok kişi de gözleri sağlık bakanına çevirdi. Elbette bunlar da Eski Defterler yazarları tarafından görmezden gelinmiyor. Açılan bu gündem başlığı üzerinden siz de vaka sayılarına ilişkin fikriniz varsa söyleyebiliriz.

Özellikle gündemle ilgili başlıklar konusunda aklınızda olan ne varsa anında girip paylaşımınızı yapabilirsiniz. Kaliteli yorumlar, gerçek doğrular ile siz de fikrinizi söyleyin. Online sözlükler için son dönemde bu kadar yaygın olmasında ki en önemli sebeplerden biri, fikir paylaşılacak ortamların her geçen gün azalması. Kurallar ile sınırlandırılması… Özgür bir platform olarak bu site üzerinden herhangi bir sınırlama olmadan, başkalarının özgürlüğüne saygılı olunacak şekilde paylaşımlar alınıyor.

Eski Defterler Yazarı Olabilir miyim?

Yazar olmak isteyenlere müjde! Çünkü hem ücret ödemiyor hem de büyük aşamalardan geçmeden, uzun bekletmeler olmadan siz de başvurunuzu yaparak, anında yazar olabiliyorsunuz. Aktif bir yazar olmak ise sitede ilerleyerek, oluşan pozisyonlarda yer almanız demek. Yazar olmak için büyük koşul ve şartlar aranmadığından basit bir üyelik işlemi ile siz de sitede aktif olabilirsiniz. Sizin için sunulacak olan kurallar var. Yaş sınırlaması bunlardan biri. Kaliteli içerik ve tartışma ortamı sunmak açısından Eski Defterler yönetici kapsamında görev alan kişiler tarafından kontroller sağlanıyor. Yazar olmadan yöneticilik mümkün olmadığından, sitede aktif olarak yer almak adına ilk adımınız yazarlık olacak.

https://eskidefterler.com/uye/kayit

sinerji
Burada birinci nesil yazar olmak harika. Kendimi temeli atan kuruculardan biri gibi hissediyorum eski defterler ailesi içerisinde. Sözlük yazarları için umarım önümüzdeki yıllarda uzun ömürlü bir proje olur bizde havamızı atarız çaylaklara biz birinci nesil üyeyiz diye :)
bulunmazzz
Gündemde kalan online haber siteleri arasında Eski Defterler var. Güvenilir ve objektif bilgiler artık online sözlüklerden alınıyor.
Online sözlük olarak kısa sürede adını duyuran Eski Defterler, çok sayıda yazarı ile gündemin nabzını tutmaya devam ediyor. Sözlüğe giriş yaptığınızda farklı konuların başlık olarak açıldığını göreceksiniz. Bu sayede çok sayıda kişi, istediği konu hakkında yorum yapma hakkına sahip oluyor. Dilediğiniz gibi yorum yapma, dilediğiniz gibi başlık açma hakkına sahip olacaksınız.
Eski Defterler Farkını Ortaya Koydu!
Açılmasının ardından kısa süre içinde farkını ortaya koyan sözlük, kısa süre içinde çok sayıda yazarı ile gündeme dair konuşturmaya devam ediyor. Gündeme dair olan konuların tamamı için yazabilirsiniz. Kaliteli bir ortam çerçevesinde yorumlar yapılıyor. En önemli fark ise sözlük yazarlarının pek çok farklı meslek grubundan olması. Meslek gruplarına bakıldığında doktorlar, avukatlar, mühendisler olduğu görülüyor. Sözlük yazarlarının farklı konular hakkındaki uzman görüşleri, diğer sözlüklerin önüne geçmesini sağladı. Kısa süre içinde sözlük sayesinde insanlar en doğru bilgiyi Eski Defterler üzerinden almaya başladı. Sözlük için siz de giriş yaparak, yapılan yorumları ve açılan başlıkları hemen görebilirsiniz.
Farklı meslek gruplarından sözlük yazarları deneyimlerini paylaşıyor…
Elbette sadece gündem değil, aynı zamanda yazarlar deneyimlerini de paylaşıyor. Gündemi konuşmaktan son derece keyif almanın yanı sıra, mesleklerine dair deneyimlerini de paylaşan yazarlar sayesinde merak ettiğiniz pek çok konu hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
Eski Defterler Kuralları
Kaliteli ve güvenli bir ortam yaratmak, aynı zamanda bunu sözlük yazarlarını sınırlandırmadan yapmak çok önemli. Bunun için kuralların aynı zamanda sözlük yazarları tarafından benimsenmesine özen gösterilmiştir. Yazarlar en iyi şekilde yazılarını yazma, kurallar kapsamında kendilerini rahat hissedebileceği ortamı buluyor. Sözlük yazarı olan kişiler, argo kullanmadan, hakaret ve buna benzer sakıncalı durumlara neden olmadan yazılarını yazıyor. Kurallar hem yazarları sınırlandırmadan hem de diğer okuyucu ve yazarların özgürlüklerini sınırlandırmadan oluşturulmuştur. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda, siz de kurallar çerçevesinde yazılarınızı yazabilirsiniz.
Sınırlayıcı olmayan ve kaliteyi koruyan kurallar ile yazılar yazılıyor…
Eski Defterler Sözlük Yazarları
Yazar olmak için siz de hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Kalitenin ve güvenliğin en iyi şekilde sağlanması için belirlenen yaş sınırı 18'dir. Yazar olmak için yazar ol butonunu kullanarak siz de hemen yazar olarak sitede yerinizi alabilirsiniz. Başlık açmak, konuşmak, yorum almak ve çok daha fazlası site üzerinden olacaktır. Geliştirilmiş olan site sayesinde, siz de dilediğiniz gibi konuları başlatarak pek çok yazarla aranızda konuşabilirsiniz. Doğru olan bilgiye ulaşmak, farklı yorumları görmek önemlidir. Bu sayede objektif bir karar almak da daha kolay olacaktır. Oluşturulan bu kaliteli ortamda, farklı konulara dair merak ettiğiniz her ne varsa hemen erişimini sağlayabilirsiniz.
Eski Defterler Editörleri
Gerekli kontrollerin yapılması önemlidir. Nasıl mı? Elbette kimsenin rahatsız olmayacağı içeriklerin yayınlandığı bir platform olmasını sağlamak açısından gereken yapılır. Bu sebeple herkes gerektiği şekilde paylaşımlarını yapmanın yanı sıra, kontrollerin olduğunu da bilmelidir. Alanında uzman olan editörler, gerekli incelemeleri yapar. Siz de yazarlığın belli bir döneminde, kontrolleri sağlamak ve yönetim kanalında olmak için başvurunuzu yapabilirsiniz. Ancak ilk etapta yazar olarak siteyi tanımak ve kurallara aşina olmak gerekir. Sevilen online sözlük Eski Defterler ile siz de paylaşımlarınızı dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Çok sayıda yazarın farklı görüşleri ile kendinizi rahatça ifade edeceğiniz, yorum alacağınız bir platformda yerinizi alabilirsiniz. Hemen yazar olabilirsiniz.

hoş geldiniz, sefalar getirdiniz!


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun