confessions

birsinema

1. nesil yazar - müddet-i tahsiliye - yazar -

  1. toplam entry 65
  2. takipçi 0
  3. puan 2773

elif sonmez

birsinema
Elif Sönmez i doğduğun ev kaderindir dizisinde tanıdım ama sonra hatırladım ki asi dizisinde de oynadı. En başta çok sempatikti bu karakter hatta Nuh karakteri ile evlenme sürecinde süt gibi sakin bır kadındı cekingen nazik naif ama şimdi git gide karakterini sertlestirdiler. Baya hem cinslerine zulmeder hale geldi. Sizde farkettinizmi eşi bile daha feminist bir hal aldı.

şevket çoruh

birsinema
Son zamanlarda Rasim Öztekin den kavuk alarak kendinden oldukça fazla söz ettiren sanatçı. Şevket Çoruh çakallarla dans film serisinin yanı sıra yıllardır devam eden arka sokaklar dizisinde de yer aldı. Bunun dışında Kadıköy moda da bulunan baba sahnenin de kurucusu kendisi.

madagaskar

birsinema

Ülke olarak nerededir tam bilmesem de afrika'da olduğuna inandığım ülkedir. Adını bilmemdeki sebep sadece aynı isme sahip animasyon filmidir ve keza çok başarılı bir animasyon serisi olmuş. Çocukla izledik bende hep bakarım sakıncalı birşey var mı diye. Hayvanlar alemini tanıyabileceği güzel bir iş olmuş.

my country the new age

birsinema


Eski devirlerde geçen kılıçlı sahnelerin olduğu bir dizi. Romantik ögelerinde olduğu çinçon dizisi. imdb puanı da oldukça yüksek olunca merak ettim. Bölümleri bir buçuk saat civarı ilk bölümü ile sardı baya. Prodüksiyona para harcanmış belli. İzledikçe yorumu güncelleyeceğim.

uğur tolun

birsinema
Geçtiğimiz yıl beyin kanamasi geçiren ortopedi doktoru Uğur Tolun Kocaeli Akademi hastanesinde görev alıyordu. Ama malesef 13 Ocak günü aracı dereye devrildi ve vefat etti. Uğur Tolun hoca sevdiklerini ve meslektaşlarını çok üzdü. Mekanı cennet olsun.
0 /

hoş geldiniz, bilginizle eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol