confessions

nobita

1. nesil Yazar - yüz-yazar - Yazar -

  1. toplam entry 13
  2. takipçi 0
  3. puan 206

asansörde taciz kamerada

nobita
Adamı yakalamış adliyeye sevketmiş polisler iyi olmuş * çocuğuna. Oh birde tüm türkiye'ye rezil oldu tacizci sapık diye. Başı kapalı 40 yaşında kadın bir de yani ellediği ahlaksız herif. Tamam bunun açık kapalısı olmaz da yaşa hürmet olmalı nasıl sapıklık ya.

eba çöktü

nobita
Ayıp ama yani birde bunu güzel göstermeye çalışıyorlar talepte sıçrama oluştu diyerek. Aylar öncesinden belliydi online eğitim yapılacağı yine de yeterli altyapı sağlanmamış ya helal olsun eba sistemini yapanları tebrik etmek lazım ne kadar emeği geçen varsa...

torpili olana engel yok

nobita
Mülakat ile açık kadroya alma işi eş, dosta kıyak... Yani çok ağır ithamlar yapan da yaptıran da ceza almalı. Çiftlik mi devletin kurumları. Haram kazanç bunun adı anlam veremiyorum denetleme yada yaptırım yok mu bu gibi durumlar için üniversite kadrolarında.

maske şişmiyorsa işe yaramıyor demektir

nobita
Maske kullanımındaki en önemli nokta yüze tam oturması. Telsiz maske kullanımı ya da telli maskelerin uygun olmayan şekile kullanımı sağlığımızı riske atıyor. Bu durumun koronavirüse yakalanma ihtimalini arttırdığı söyleniyor. Bir diğer durum ise maskelerin çıkartıldıktan sonra sağa sola konulması. Bu da riski arttıran faktörlerden bir tanesi.

neden halen bekliyorsunuz?


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun