ev fiyatları

samisahin
Evet koronavirüsle zamlı olan ev fiyatları tavan yaptı . İstanbuldan örnek vereyim :
Nüfusun %45 i asgeri ücretli yaşayan canım ülkemde orta halli bir ilçede kiralar 2000 lira . Bu insanlar nasıl geçinsin . Bu yüzden İstanbulda ki geçinemeyen insanlar esenyurt ilçesinde geliyor. Bunun yüzünden Esenyurtun 1 milyon nüfusu var maalesef.

aşk hormonu

blue raven
oksitosin hormonu üreme ve doğum ile ilgilidir ama bunun yanında hem erkek hem de kadında fiziksel ve psikolojik etkileri olan bir hormondur. kadında annelik iç güdüsünün oluşmasına ve emzirmede önemli rol alır. özellikle çiftlerin duygusal bağlarını ve ilişkilerinin kuvvetlenmesini sağlar. orgazm sırasında hem kadında hem de erkekde salgılanır ve afrodizyak etki gösterir. son zamanlarda yapılan çalışmalarda insanların sosyal rollerini güçlendirdiği öz saygıyı arttırdığı keşfedilmiştir. özellikle hoşlandığınız veya çok sevdiğiniz kişiye sarılmanızla hücrelerden üretilmeye başlar. bu yüzden sarılmak insanın kendisini iyi hissettirir. cesaretinizi destekler, korkuları azaltır ve anksiyeteyi düzeltir. iyi ve düzenli beslenmek, meditasyon yapmak , müzik dinlemek cinsel ilişki ve özellikle de aşık olmak bu hormonun artmasını sağlar. bu yüzden de oksitosin hormonuna aşk hormonuda denilmektedir.

kim ne anladı

celikci
Bu mavili kırmızılı sarılı normalleşme sizce de çok karışık degilmi ? Neden daha anlaşılır yapılmıyor birşeyler. Özellikle 65 yaş üstü teyzeler amcalar bu konuda muzdarip. Şimdi biz ne olcak diyor hepsi.

kasnak fiyatları

acikelli
Özellikle nakış isleriyle uğraşanlar için kasnak vazgeçilmez bir eşya. Bunun dışında kasnak dekoratif amaçlı bir çok alanda kullanılıyor. Fakat fiyatlar oldukça pahalı cm boyunda satılan kasnaklar 15 tl den 80 90 TL ye kadar satilabiliyor.

madagaskar

nobita
Güzel film gerçekten bizim halkımızın ise çektiği filmlerde bile denyoluk var. Düşünüyorumda krallı bir tane varya animasyon yerli şimdi isim vermiyim dava falan ederler belki 🤔 çocuk yaşta bile bir garip animasyonlarımız, kültürel ve bilgilendirici olmaktan uzak. Boş nesiller yetiştirmeye daha uygun. Trt çocuk en iyisi gerisi boş geliyor bence yerli kanal ve yapımlardan.

kovid 19 dramı

serkan21
Kütahya'da, koronavirüsle mücadelesini kaybeden vatandaşın cansız bedeninin belediye cenaze aracı vermeyince et taşıma aracıyla taşındığı ve imam geç geldiği için yıkama işlemini ailenin üstlendiği öğrenildi.

deva partisi

mert
Deva Partisi, 19 Eylül 2020 tarihi itibariyle 70 küsür şehirde ve 300'e yakın ilçede teşkilatlanmış, özellikle gençlere hitap eden parti. İnanıyorum yıllar sonra insanlar bunu okuyup "Vay be, o zamanlardan bu partinin önemini kavramışlar, geleceği görmüşler" denilecek.

sözde tartışması

incio
Bugün İstanbul'da yasamadigim için birkez daha şükrettim. Kadıköy'den gungorende 3 saatte geldik resmen. Bide insanlar tabi koronadan dolayı şahsi araclarini kullanıyor buda etkili. Ama yok yani mide kalmadı.

intihar girişimi fsm trafiğini felç etti

celikci
Köprüye çıkan insan atlar gibi geliyor bana. Tabiki Allah düşürmesin kimseyi bu duruma ama yani amaç dikkat çekmek mi. Yoksa oraya çıkınca cesaret mi edemiyorlar. Yani çıkıp bir saat boyunca orada durmak nedir. Yapmayın etmeyin güzel kardeşim hayat çok güzel hiçbir sıkıntı için değmez. Allah dermansız dert vermesin.

adım adım

proboss
Adım adım setleri evet biraz pahalı ama çok güzel. Oğlumuz için aldık Bir çocuğum daha olsa yine alırım diye düşünüyorum çünkü adım adım setleri sayesinde çocuğumun eğitimi evde daha planlı bir hale geldi. Firma kargo konusunda çok hassas.Bu takdirlik bir durum. Pandemi döneminde bile hiç aksatmatmadılar.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun