confessions

eski defterler

1. nesil başkan - ordinaryüs - başkan

  1. toplam entry 3064
  2. takipçi 49
  3. puan 199701

patrick h.

eski defterler
Çekmeköy'deki eğitim kurumlarından birinin lise bölümünde Almanca öğretmeni olan Patrick H.'nin porno filmlerde rol aldığı ortaya çıktı. Olayın duyulması üzerine, okul yönetimi Alman vatandaşı olan öğretmenin görevine son verdi.

Hiç mi araştırılmamış dediğimiz olaylardan...

yeni akit gazetesinin işte 4 lezzetli bayat ekmek tarifi başlıklı haberi

eski defterler
Lezzetli ve Bayat, hızlı ve öfkeli gibi kulağa geliyor. Annelerimiz bazen yapardı, adı da cici papara ya da acılı ekmek kızartması idi. Ekonomik durumlar sebebi ile bayat ekmek, çöplerdeki değerler gibi haber ya da yorumlar tepki çekiyor.

Yeni Akit gazetesinin “İşte 4 lezzetli bayat ekmek tarifi” başlıklı haberi sosyal medyada gündem oldu.

cnn türk muhabiri serhat dal'ın tepkisi

eski defterler
Yanlışa yanlış tepkidir, sanki kişisel tepkidir. 'Sizin haberinize kağıtları fırlatırım', işinden memnuniyetsizlik de olabilir, canlı yayında oluyor.

CNN Türk muhabiri Serhat Dal, canlı yayın esnasında kendisine yanlış bir gündem maddesinin sorulması üzerine sinirlenerek elindeki kağıtları yere fırlattı.

sürücünün tartıştığı vatandaşların üzerine otomobili sürmesi

eski defterler
Sonu hep kaçış, haberin geldiği noktalar da maalesef haber bültenlerinde de görülüyor. Topluma uyum sağlayamayanları, ayrı bir bölüme almak gerekir, ayrı bölümün adı da hukukla belirlidir. Direksiyon hakimiyetini kaybedince cümlesi de sona eklenir ama asıl kendisine hakim olmak gerekir/idi, ceza olarak belki 10 yıl oto tamircide zorunlu çalışabilir. Sokağın ortasında takla atmayı başarabiliyor, bir çocuk ya da insan oradan geçse idi, huzur ve sükunu fazlasıyla bozabiliyorsa...

İstanbul Sancaktepe'de bir sürücü yolda tartıştığı vatandaşların üzerine otomobili sürdü. Direksiyon hakimiyetini kaybedip takla atan sürücü, otomobilin içinden çıkmayı başarınca otomobili bırakıp kaçtı.

anka mühendislik

eski defterler
Anka Mühendislik, 2004 yılından bugüne satış konusunda sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren elektrik malzeme satış konusunda faaliyet gösteren uzman kadroya sahip olan Anka Mühendislik ulusal ve uluslararası birçok markanın temsilciliğini yapmaktadır.

Bilgi: http://ankamuh.com/kurumsal
0 /

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun