confessions

tatlimandalina

1. nesil okur yazar - tabib - okur yazar -

  1. toplam entry 165
  2. takipçi 1
  3. puan 7489

saç boyası

nobita
Bu işi yaoan bir çok marka var L'Oreal palette gibi. Tabi kimyasal ne kadar mantıklıdır bilinmez ama bayanlar hatta çoğu zaman erkekler icin saç boyası vazgeçilmez bir unsur oldu. Fiyatları markaya göre değişkenlik gösteriyor. Evde boyamaksa kuaföre göre baya kârlı oluyor.

evde adalet hizmeti

helldorado


Samsun şehrinde hastalık, malullük veya herhangi bir nedenle mahkemeye gitmekte zorlananlar için 'evde adalet hizmeti' sunuluyor. Son zamanlarda kadına şiddet haberlerinden sonra evde adalet biraz ütopik geliyor ama umarım vatandaşı en azından yormamış olurlar mahkemeye kadar. Vatandaşa kolaylık sağlıyorsa ben okeyim. Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

tarzan ingilizcesi

incio
Bence ingilizcesi çok iyi olmasa bile bir insanın özgüveni olması iyi bişey. Derdini anlatabildikten sonra gramer kurallarına uyup uymamak ikinci planda kalıyor. Hiç kendine güvenmeyip susup kalan insanlardansa bildiği kadarı ile dert anlatması iyi birşey ihtiyaç hallerinde. Tabi öğrenmek de lazım hele bu ülkenin büyük hedefleri olan bir siyasetçisiyseniz.

geçmişe takılı kalmak

divagar
Bazı insanlar yaradılış gereği hafızası güçlüdür ve yapılan kötülükleri, acıları unutmaz. Buda sürekli bir mutsuzluk ve geçmişin acı tecrübelerinin tekrar yaşanabileceğine dair umutsuzluk getirir. Unutmak iyidir. Kendinize yapılan kötülükleri unutmayın tabiki ama onlarla da yaşamayın. Karşı taraf unutur gider haberi olmaz ama siz o acılarla yaşayarak sadece kendinize kötülük yapmış olursunuz.

barış manço

blue raven
allah bazı insanlara bazı özel yetenekler verir ve bu yetenekleri doğrultusunda insanlara bir şekilde dokunmalarını ister. barış manço bu özel insanlaardan biridir. gerek şarkıları gerekse yaptığı işler ile 7 den 70 e herkesin kalbinde mutlaka bir yeri vardır. aşk meşk şarkıları yerine sağlığınızı koruyun, helal para kazanın, kazandığınızı paylaşıp fakirleri ve yardıma ihtiyacı olanları unutmayın demiştir. adam olacak çocukla ve ikinci baharla tüm yaş gruplarına hitap edebilmiş, ilk gezi progr*mın* imza atarak bize dünyanın kapılarını aralamıştır.
Barış Manço - Rüya

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun