sonsuz sayfaları ile eski defterler

eski defterler
Online sözlük yelpazesinde farkını ortaya koyan Eski Defterler, kullanıcılarına yepyeni bir sözlük ortamı sunuyor. Bugüne kadar ki en iyi sözlük deneyimini yaşamaya hazır mısınız?

Güncel paylaşımlar ile internetteki arşiv olarak düşünebileceğiniz sözlükler, sizin de geçmişten bir not almanızı sağlıyor. Yıllar sonra dahi girip baktığınızda Eski Defterler sizi o günlere götürmeyi garanti ediyor. Hem yorumlarınızı yapabileceğiniz hem de yeni başlıklar açarak sizin de farklı fikirleri merak ettiğiniz bir ortam yaratılmıştır. Kaliteli paylaşımlar ile öğreticiliğinden ödün vermeden eşsiz bir sözlük hizmeti sunuyor. Yazarlar kısıtlanmadan, olması gereken kurallar çerçevesinde, özgür alanlarına müdahale etmeden yazabiliyor. Üstelik tüm sözlüklerden farklı olarak, en hızlı şeklide yazarlık başvurusu onayı veriliyor.

Eski Defterler Blog Sözlüklere Bakışınızı Değiştiriyor.

Hayal ettiğiniz blog sözlük ortamından bambaşka bir ortamda olacaksınız. Tamamen yazılarınızın özgür şeklide paylaşıldığı, başkasının özgürlüğünü kısıtlamadığınız ölçüde saygılı ve kaliteli paylaşımlarınız için saatlerce onay beklemediğiniz kriterler ile hizmet verilmesine dikkat ediliyor. Farkını kalitesi ve yöneticilerinin hızı, sorumluluğu ile de yakalayan Eski Defterler yazarları için her zaman en iyisini düşünüyor ve uyguluyor. Paylaşımlarınız için talepleriniz, sözlük içinde olmasını istediğiniz her ne varsa taleplerinize göre şekillenmesi sağlanıyor.

Yazarlarının fikrine her anlamda önem veren sözlük…

Fikriniz her şeyden önemli. Yazarlara gereken değerin verildiği, fikrini sunduğu anda karşıt fikirler için de bir kavga ortamı değil, seviyeli tartışma ortamı yaratan sözlük olarak tanınıyor. Hem platformun kalitesi hem de yazarların kalitesi ilk fırsatta göze çarpıyor. Siz de yazarlar arasına girerek, kaliteli paylaşımlarınızı seviyeli bir ortamda yapabilirsiniz.

Eski Defter 'En İyi Online Sözlük' Kriterlerine Sahip

Önemli olan en iyi online sözlük olmayı başarmak. Bu başarı, yazar memnuniyeti ile başlıyor. Sözlüğün geçmişten günümüze anı toplayıcıları, geleceğin miras biriktiricileri ne düşünüyor? Yazarların talepleri arasında her kriter, platformda uygulanarak memnuniyet sağlanmıştır. Gerek paylaşımların yapılması, gerekse paylaşımların okunması konusunda her bakış açısı için talepler göz önünde bulundurularak memnuniyet sağlanmıştır. En iyi olma kriterine sahip olan bir sözlük olduğundan, sizin de çekinmeden ve kalitesinde emin olduğunuz bir sözlükte paylaşımlarınızı yapmanız avantaj sağlayacaktır. En iyi online sözlük araması sonunda, Eski Defterler sonucuna ulaşmanızda; yazarlar, yöneticiler, okuyucular ve fayda sağlayan herkesin emeği var.

Argo Kelimelerden Uzak bir ortamda bilgi paylaşımı yapılıyor.

Özgür ortam, başkalarının özgürlüğünü kısıtlamadığınızda aslında layığı ile sağlanmış oluyor. Yazarlar bunu bilerek hareket ettiğinde, her yaş grubundan okuyucu da düşünerek argo kullanmandan da kendisini ifade edebiliyor. Sözlük platformunun kaliteli üslubu olması, aslında yazarların da kalitesini gözler önüne seriyor. Eski Defterler arşivi, argo kullanılmadan oluşturulduğundan hem diğer sözlüklerden farklı hem de okuyucu kitlesinin geniş olduğu bir sözlük.

Bilgi veren içerikler sunuluyor.

İçeriklerin kalitesi, bilgi vermesinden anlaşılır. Gündem olan bir konunun da bilgi vererek paylaşılması sağlanabilir. Bunun için yalan olmayan, doğruluğu kanıtlamış olan şekilde paylaşım yapmak da kalitenin en önemli göstergeleri arasında yer almaktadır. Bunu bilerek siz de paylaşımlarınız için mümkün olduğunca didaktik olmasına dikkat edebilirsiniz. Eski Defterler öğretici paylaşımlar yapıyor. Bu sayede çok sayıda kişinin aynı zamanda diğer paylaşımları da merak ederek giriş yaptığı, sadece yazar yorumunu merak ettiğinden girip okuduğu bir online alan olmaya devam ediyor.

Geleceğin arşivinden sizin de payınız oluyor.

Arşiv olarak yıllar geçtikçe çok daha etkileyici bir alan olacak olan sözlükte, neden sizin de payınız olmasın? Geleceğin arşivi, sizin de paylaşımlarınızı yapabileceğiniz bir alan olmaya hazır. Anında başvuru işlemlerinin tamamlanması durumunda, siz de güncel konular ya da farklı başlıklar altında yorumlarınızı yapabilirsiniz. Gelecekte bir arşiv oluşturmak açısından online ağların kullanılması, son dönemde oldukça yaygınlaştı. Siz de bu ağın içinde yer aldığınızda kendinizi çok daha değerli hissedeceksiniz.

Görseller ile fikirlerinizi destekleme imkanı veriyor.

Yazarlar klavyesine güveniyor. Ancak bunun yanında yazarların kendisini daha iyi ifade etmesi, konuların çok daha anlaşılır olması açısından sunulan seçenekler de var. Nasıl mı? Eski Defterler görsel paylaşım izni var mı sorusunun yanıtı EVET. Görseler içerikler de platform tarafından destekleniyor olduğundan, kendinizi çok daha rahat ifade edebileceğiniz bir ortam sunulmuş oluyor. Kendinizi ifade edebilir, anında bu ortamda görseller ile açıklanmasını istediğiniz konu için diğer yazarlarında da yorumlarını alabilirsiniz. Seçim sizin.

Güncel Haberleri Yazar Yorumu ile Öğrenmeye Hazır mısınız?

Gündemi takip etmenin en objektif yanı sözlük olacak. Sebebi ise çok sayıda kişinin aynı başlık altında toplanarak, konuya farklı bakış açılarından bakarak yorum yapabiliyor olması. Sözlüğün haber verme özelliği, pek çok kişinin sözlüklerden kopamıyor olmasının en büyük sebebi. Gün içinde çok fazla online süre geçirmek, aslında gündemi takip etmek ve ilginizi çeken her olaya vakıf olmak açısından önemli. Güncel haberler veren Eski Defterler, ilgi duyduğunuz bir konu hakkında sizin de yorumunuzu alıyor. Bu son derece önemli olduğundan, aslında siz de öğrenmeye hazır olduğunuzda sözlük üzerinden başlıkları takip edebilirsiniz. Doğru haber kaygısı güden herkesin, objektif ve farklı bakış açıları ile haber sunma platformu olan Eski Defterler'de yerini alması gerekiyor.

Farklı bakış açıları, objektif ve dikkat çekici yorumları ile her şeyden haberdar olun!

Konu sınırlaması, kategori sınırlaması gibi bir durum yok. Bu sebeple gündeme dair öğrenmek istediklerinize farklı bakış açılarından, objektif ve dikkat çekici olacak şekilde haberdar olma imkanı bulacaksınız. Online olduğunuz süre boyunca aktif şekilde paylaşım da yapabileceğiniz bir ortam. Bir konu hakkında fikriniz varsa susmayı değil, konuşabileceğiniz bir ortamı arıyorsanız Eski Defterler sizin için en doğru seçim.

Paylaşımlarda Sizin de Payınız Olsun. ''Eski Defterler Yazar Başvurusu''

Benzersizliği ve kalitesi ile dikkat çekmeyi başaran sözlükte, neden siz de klavye tutanlardan olmayasınız? Fikriniz varsa ertelemeden söylediğiniz bir platform olduğundan, hiçbir şey için geç kalmamayı da öğreneceksiniz. Kendinizi geliştirmenin yanında, farklı bakış açıları ile farklı olayları da inceleme şansı bulacaksınız. En hızlı şekilde onay veren platform olduğundan, aslında başvuru işlemleriniz ile zaman kaybetmeyeceksiniz. Size değer veren ve görüşlerinizi önemseyen bir sözlükte yer almak için mutlaka üyelik işleminizi tamamlayarak, yazarlar arasında girmeniz önerilir.

Eski Defterler yazar başvurusu için 18+ kriteri yer alıyor.

Belirlenen kriter dışında, başvuru işlemlerinde herhangi bir sorun teşkil edecek husus bulunmuyor. Başvurunuzun hemen onaylanması, anında başlık açmak, anında yorum yapmak gibi nitelikleri kazandırıyor. Yönetici olma yolunda ilerlemek ise yazarlık konusunda elde ettiğiniz deneyimin akabinde olabilir. Sitenin kurallarını bilen yöneticilere ihtiyaç olması durumunda, başvurular aynı şekilde alınarak, objektif şekilde sonuçlanması da sağlanacaktır. Eski Defterler yazarlık başvurusu için bilgileriniz istenir. Genel anlamda kişisel bilgiler olduğundan ve bilgilerinizin saklı tutulacağı garantisi verildiğinden, endişe duymadan siz de yazar olabilirsiniz. Paylaşım yapmakta korkmayan, özgür platformda, istediğiniz konuşan bir yazar olmak için resmi internet sayfasından yazar başvurusu sekmesine girmeniz ile başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Aslında biz sonsuz sayfaları olan defterleriz. Herkese açık olan beyaz sayfalarımızı doldurmak ise hep birlikte tüm kullanıcılarımıza aittir.

https://eskidefterler.com'da bu defa farkı siz yaratın…


candan82
Artık günümüzden geçmişi aydınlatmak, geleceğe ışık olmak dijital sözlük ile oluyor. Eski Defterler kaliteli bir dijital sözlüktür.
Kronolojik ansiklopedinin en kolay kullanımı olarak dijital sözlük gösterilir. Sebebi ise geçmişe geleceğe dair bilgilerin, paylaşımların sıralamaya göre oluşturulması. Arama motoru olması sayesinde, en kolay ve hızlı şekilde paylaşımlara erişim de sağlanır. Ayrıca gündemin konusuna göre, tarihine göre o gün yapılan paylaşımları bulmak da kolaydır. Böyle olunca elbette kronolojiye dair dijitalleşme başladı. Eski Defterler bu değişime ayak uydurmuş online sözlüktür. Yüksek kalitede ve her meslekten yazarı ile konu başlıklarına yorumlar yapılır.
Eski Defterler ile siz de geçmişe ve günümüze dair bilgi alabilirsiniz…
Eski Defterler Güncel Konularda Yorumlarınızı Bekliyor
Güncel konularda yorumlarınızı yapmaktan çekinmeyin. Sizin de gelecekten, geçmişe bakıldığında bir iziniz olsun. Peki, nasıl olacak? Elbette güncel konularda yapılan paylaşımlar, sizin farklı bakış açıları ile konuları kavramanızı sağlayacaktır. Yorum yapabilir, farklı başlıklarda dilediğiniz gibi kendinizi ifade etme imkanı bulabilirsiniz. Yorumlarınızı dilediğiniz gibi yapma konusunda online sözlük kuralları özgürlüğünüzü kısıtlamayacak şekilde oluşturulmuştur. Siz de giriş yaptığınızda, farklı yorumlar okuma şansı elde edeceksiniz. Kendinizi geliştirme, farklı bakış açılarını görme olarak da avantaj sağlayacaksınız.
Hemen siz de Eski Defterler ile doğruları öğrenin.
Her konuya açıklık getirme konusunda objektif bir alan olan sözlükler, kalitesi ile ön plana çıkıyor. Eski Defterler kalitesini kısa süre içinde kanıtlamış bir sözlük olduğundan, yazarların paylaşımları dikkat çekiyor. Ön plana çıkan paylaşımlarda olaylara farklı bir bakış açısı ile en doğru şekilde yorumlar geliyor. Siz de yorum yapabilir, merak ettiğiniz konularda bilgi alabilirsiniz. Sözlük yorumlarını inceleyerek, dilediğiniz gibi paylaşımlarınızı yapma hakkı tanınıyor. Online olarak siteye giriş yaparak hemen paylaşımlarınızı yapabilirsiniz.
Eski Defterler Tarihe Not Düşüyor!
Yazarlar güncel konularda da paylaşımlar yapıyor. Sözlük yazarı olmak aynı zamanda tarihe not düşmektir. Çünkü pek çok konuda yorum yapma imkanı tanınıyor olduğundan, bunları göz önünde bulundurup gelecekte geçmişe dair okuyucular tarafından yazdıklarının okunacağını bilerek paylaşım yaparlar. Kısaca bugünden geleceğe bir not düşmüş olurlar. Farklı konuları yorumlayarak gerçekleri ortaya çıkarma konusunda başarılı olan yazarlar, dilediği gibi paylaşımlarını yapabilir. Özgür bir platformda, siz de istediğiniz konu başlığı ile kendinizi ifade etme şansı bulacaksınız. Kendinizi ifade ederek, aynı zamanda farklı yorumları da alacak olduğunuzdan bakış açınızı geliştirme şansınız olacak.
Sözlük yazarları başlık açarak istediği konuda yazabilir.
Yazarlar, başlık açabilir. Yorum yapabilir. Tüm bunların Eski Defterler sözlük kurallar kapsamında olması önemlidir. Sebebi ise okuyucuların özgürlüklerinin kısıtlanmamasıdır. Argo ya da küfürlü paylaşımlar olmadan, hemen siz de kendinizi ifade edebilirsiniz.
Eski Defterler Görseller ile Paylaşım
Yapılan paylaşımların en önemli tarafı ise geniş bir yelpazede hareket edilebiliyor olması. Sadece yazarak değil, görseller ile de paylaşımların yapılıyor olması büyük bir fırsat. Kendinizi daha rahat ifade etmeniz için iyi bir seçenek. Bunu dilediğiniz zaman kullanma hakkınız var. Açılan başlıklara hem yorum olarak hem de başlıklar için direkt olarak görsel ekleme hakkınız olacak. Bunu değerlendirin ve siz de kendinizi en iyi şekilde ifade edin. Memnun kalacağınız, farklı yorumlar da okuyacağınız kaliteli bir platform ile dilediğiniz gibi paylaşım yapabilirsiniz.
Görsel eklemek;
Yazarlar, görsel ekleme özelliğini kullanabilir. Sözlüklerde yer alan bu özellik, her konuda daha rahat paylaşım yapmak demektir. Sözlük yazarları yaptığı paylaşımlara görsel de ekleyerek, kendinizi daha iyi ifade edebilir.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol